RSS
 

Celluline serum antycellulitowe

07 kwi

cellulineCelluline – serum antycellulitowe . Właściwie tytuł tego artykułu powinien brzmieć : Celluline – kasa wyrzucona w błoto . Nie lubię pisać źle o kosmetykach , które testuję , ale tym razem trafiłam na totalny bubel i wydałam na niego mnóstwo kasy , nie osiągając przy tym żadnych efektów . Ale po kolei…

Ze względu na szybko nadciągającą wiosny , a co za tym idzie czasu na odsłonięcie tego czy owego oraz moją już chyba desperację w walce z cellulitem podjęłam wyzwanie stosując kurację intensywną – stosuje się ją w przypadku nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej oraz bardzo widocznego cellulitu. Wtedy nakładamy 1 ampułkę preparatu Celluline raz na dobę przez okres 3 tygodni a następnie  (od 4 tygodnia) 1 ampułka preparatu Celliuline co 2 lub 3 dzień przez kolejne 2 tygodnie . Jedno opakowanie – 12 ampułek kosztuje około 60 złotych . Na cała kurację zużyłam 3 opakowania , więc łatwo można policzyć , że wywaliłam w błoto jakieś 180 złotych .

Mając spore już doświadczenie w walce ( jak widać na załączonym obrazku bardzo nierównej )  z cellulitem oczywiście używanie serum było tylko dodatkiem do ćwiczeń , choć nie zawsze regularnych oraz diety , na której jestem już od dość dawna . Po – jakby nie patrzeć – ponad miesięcznej kuracji nie uzyskałam żadnego efektu , mój „wieloletni wróg” nie zmniejszył się ani nie zanikł – nogi , pupa i brzuch pozostały w niezmiennym stanie – zupełnie jakbym nie stosowała żadnych preparatów .

Serum używałam regularnie , chociaż nie miałam w tym większej przyjemności . Jedynie cichą nadzieję , że pomoże . Szklane buteleczki zatykane są plastikowym korkiem , który zazwyczaj trzeba zerwać , ponieważ ciężko go odkręcić . Wodnista  żółta substancja ma niezbyt przyjemny zapach – z początku kojarzył mi się z delikatnym „zapachem” moczu , później się już przyzwyczaiłam i przestałam zwracać na niego uwagę . Jednak ze względu na nieco „dziwny” zapach serum – stosowałam preparat po porannej kąpieli przed wyjściem do pracy , miałam obawy używać go na noc „do łóżka” , gdzie bierze nade mną górę romantyczność :-) Jedynym plusikiem w używaniu tego preparatu było to , że przez krótką chwilkę zanim się całkowicie wchłonął skóra była gładka i delikatna .

Używałam bardzo wielu środków : kremów , balsamów , peelingów czy serum w walce z cellulitem , i generalnie żaden z nich nie był tani , ale mogę spokojnie powiedzieć , że ten – jak do tej pory – był najgorszy ze wszystkich – niestety , a wiązałam z nim takie nadzieje …. no ale cóż , nadzieja matką … :-) Powodzenia w drodze do pozbycia się cellulitu – to wbrew pozorom bardzo trudna i długa droga :-)

 
Komentarze (14)

Napisane przez w kategorii pielęgnacja ciała

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Kinga

  7 kwietnia 2016 o 15:40

  Takie kosmetyki z reguły nie działają :-(

   
 2. ~Joanna Chodorowska

  7 kwietnia 2016 o 17:24

  Bardzo ładnie napisane, z dużą dokładnością. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Joanna

   
 3. ~Elka

  8 kwietnia 2016 o 09:55

  Ja wcale nie wierzę w tego typu cudowne środki .

   
 4. ~Asiulek

  8 kwietnia 2016 o 13:32

  Ja się pozbyłam cellulitu dopiero po wizycie w salonie kosmetycznym , i to niejednej .

   
 5. ~Justyna

  8 kwietnia 2016 o 14:45

  Ja już próbowałam wszystkiego w walce z cellulitem – nie da się jej wygrać :-(

   
 6. ~kotulka

  8 kwietnia 2016 o 18:16

  Sama nie wierzę w takie środki , szkoda kasy , nigdy nic mi nie pomogło .

   
 7. ~Aśka

  9 kwietnia 2016 o 17:02

  Jedyny środek jaki na mnie działał to Elancyl .

   
 8. ~Matylda

  11 kwietnia 2016 o 22:03

  Ciekawy artykuł , ale ja nie od dziś wiem , że choćbyś nie wiem ile wcierała kosmetyków to i tak efekt będzie marny i koniec końców wylądujesz albo w gabinecie kosmetycznym albo u chirurga – sorry , ale innego wyjścia nie ma .

   
 9. ~Iza

  13 kwietnia 2016 o 09:49

  Nie jestem zwolenniczką takich preparatów .

   
 10. ~Lilianna

  13 kwietnia 2016 o 20:07

  Ja na szczęście nie mam tego problemu , ale ci nie zazdroszczę . Powodzenia .

   
 11. ~mika

  14 kwietnia 2016 o 10:37

  Ja łykałam takie tabletki , już nie pamiętam jak się nazywały , ale kosztowały coś koło 200 złotych i mi przeszedł cellulit prawie zupełnie .

   
 12. ~wielkopolanka

  18 kwietnia 2016 o 14:40

  Tak to bywa z tym cholerstwem – też się nie mogę go pozbyć , a próbowałam już wszystkiego , tego serum też . Nie ma skutecznego środka na cellulit .

   
 13. ~Iwonka

  19 kwietnia 2016 o 13:14

  Polecam wizytę w klinice medycyny estetycznej .

   
 14. ~Klara

  21 kwietnia 2016 o 12:59

  Tylko trening może Cię uratować , ale wspomagać kosmetyką się zawsze można , chociaż jak już ktoś to wcześniej powiedział „sama nie działa”. Powodzenia .

   
 

 • Facebook